MDF7-34D-2.54DSA(96)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-34D-2.54DSA(96) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 34POS DBL STR TH GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27376 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0227-0-96
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 34
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 34 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
MDF7-3S-2.54DSA(01)
MDF7-3S-2.54DSA(01)
Περιγραφή: CONN RECEPT 3POS SNG GOLD 1=100
Σε απόθεμα: 5753 pcs
Κατεβάστε: MDF7-3S-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-34DP-2.54DSA
MDF7-34DP-2.54DSA
Περιγραφή: CONN HDR 34POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-34DP-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
MDF7-34DP-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-34DP-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3P-2.54DSA(55)
MDF7-3P-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN HDR 3POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-3P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-3P-2.54DSA(01)
MDF7-3P-2.54DSA(01)
Κατεβάστε: MDF7-3P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(71)
MDF7-34D-2.54DSA(71)
Περιγραφή: CONN RECEPT 34POS DOUBLE GOLD
Κατεβάστε: MDF7-34D-2.54DSA(71).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(56)
MDF7-34D-2.54DSA(56)
Κατεβάστε: MDF7-34D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(70)
MDF7-34D-2.54DSA(70)
Κατεβάστε: MDF7-34D-2.54DSA(70).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(55)
MDF7-34D-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-34D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-34D-2.54DSA(95)
MDF7-34D-2.54DSA(95)
Περιγραφή: CONN RCPT 34POS DBL STR TH TIN
Κατεβάστε:
MDF7-3S-2.54DSA
MDF7-3S-2.54DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 3POS SINGLE TIN
Κατεβάστε: MDF7-3S-2.54DSA.pdf
MDF7-34D-2.54DSA(60)
MDF7-34D-2.54DSA(60)
Κατεβάστε: MDF7-34D-2.54DSA(60).pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών