MDF7-25S-2.54DSA(36)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 25POS 2.54MM TH
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-25S-2.54DSA(36) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 25POS 2.54MM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22970 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0014-0-36
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF7-25S-2.54DSA(55)
MDF7-25S-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Σε απόθεμα: 4674 pcs
Κατεβάστε: MDF7-25S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-25S-2.54DSA(14)
MDF7-25S-2.54DSA(14)
Κατεβάστε: MDF7-25S-2.54DSA(14).pdf
RFQ
MDF7-25P-2.54DSA(55)
MDF7-25P-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN HDR 25POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-25P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(95)
MDF7-25S-2.54DSA(95)
Περιγραφή: CONN RCPT 25POS SGL STR TH TIN
Κατεβάστε:
MDF7-25S-2.54DSA(31)
MDF7-25S-2.54DSA(31)
Κατεβάστε: MDF7-25S-2.54DSA(31).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(37)
MDF7-25S-2.54DSA(37)
Κατεβάστε: MDF7-25S-2.54DSA(37).pdf
MDF7-25S-2.54DSA
MDF7-25S-2.54DSA
Κατεβάστε: MDF7-25S-2.54DSA.pdf
MDF7-25S-2.54DSA(41)
MDF7-25S-2.54DSA(41)
Κατεβάστε:
MDF7-25S-2.54DSA(32)
MDF7-25S-2.54DSA(32)
Περιγραφή: CONN RECEPT 25POS 2.54MM TH
Κατεβάστε: MDF7-25S-2.54DSA(32).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(96)
MDF7-25S-2.54DSA(96)
Περιγραφή: CONN RCPT 25POS SGL STR TH GOLD
MDF7-25S-2.54DSA(35)
MDF7-25S-2.54DSA(35)
MDF7-25S-2.54DSA(56)
MDF7-25S-2.54DSA(56)
Κατεβάστε: MDF7-25S-2.54DSA(56).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών