MDF7-16D-2.54DSA(96)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 16POS DBL STR TH GOLD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-16D-2.54DSA(96) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 16POS DBL STR TH GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48141 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0363-9-96
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
MDF7-15S-2.54DSA(56)
MDF7-15S-2.54DSA(56)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN RECEPT 15POS SINGLE TIN
Σε απόθεμα: 43855 pcs
Κατεβάστε: MDF7-15S-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-16P-2.54DSA(55)
MDF7-16P-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN HEADER 16POS 2.54MM TH
Κατεβάστε: MDF7-16P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-16D-2.54DSA(55)
MDF7-16D-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN RECEPT 16POS DOUBLE GOLD
Κατεβάστε: MDF7-16D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-16DP-2.54DSA
MDF7-16DP-2.54DSA
Περιγραφή: CONN HDR 16POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-16DP-2.54DSA.pdf
MDF7-16D-2.54DSA(56)
MDF7-16D-2.54DSA(56)
Κατεβάστε: MDF7-16D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-16P-2.54DSA(01)
MDF7-16P-2.54DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 16POS 2.54MM TH
Κατεβάστε: MDF7-16P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-16D-2.54DSA
MDF7-16D-2.54DSA
Κατεβάστε: MDF7-16D-2.54DSA.pdf
MDF7-16P-2.54DS(56)
MDF7-16P-2.54DS(56)
Κατεβάστε: MDF7-16P-2.54DS(56).pdf
MDF7-16D-2.54DSA(95)
MDF7-16D-2.54DSA(95)
Περιγραφή: CONN RCPT 16POS DBL STR TH TIN