MDF7-15P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-15P-2.54DSA(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 15POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: MDF7-15P-2.54DSA(55).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-15P-2.54DSA(55) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 15POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59964 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-15P-2.54DSA(55).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά MDF7 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.612" (15.54mm) Αλλα ονόματα 547-0018-0-55
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 15 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.394" (10.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
MDF7-16D-2.54DSA(55)
MDF7-16D-2.54DSA(55)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN RECEPT 16POS DOUBLE GOLD
Σε απόθεμα: 62218 pcs
Κατεβάστε: MDF7-16D-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-16D-2.54DSA(56)
MDF7-16D-2.54DSA(56)
Κατασκευαστές: Hirose