MDF7-13S-2.54DSA(56)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 13POS SINGLE TIN
Φύλλα δεδομένων: MDF7-13S-2.54DSA(56).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-13S-2.54DSA(56) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 13POS SINGLE TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44594 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-13S-2.54DSA(56).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0139-5-56
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 13
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
MDF7-13S-2.54DSA(55)
MDF7-13S-2.54DSA(55)
Σε απόθεμα: 82885 pcs
Κατεβάστε: MDF7-13S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-14D-2.54DSA
MDF7-14D-2.54DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 14POS DOUBLE GOLD
Σε απόθεμα: 4060 pcs
Κατεβάστε: MDF7-14D-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-14D-2.54DSA(56)
MDF7-14D-2.54DSA(56)
Κατεβάστε: MDF7-14D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-14D-2.54DSA(96)
MDF7-14D-2.54DSA(96)
Περιγραφή: CONN RCPT 26POS DBL STR TH GOLD
Κατεβάστε:
MDF7-14D-2.54DSA(55)
MDF7-14D-2.54DSA(55)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: MDF7-14D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-13S-2.54DSA(57)
MDF7-13S-2.54DSA(57)
Περιγραφή: CONN RCPT 13POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-13S-2.54DSA(57).pdf
MDF7-13P-2.54DSA(01)
MDF7-13P-2.54DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 13POS 2.54MM
Κατεβάστε: MDF7-13P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-14D-2.54DSA(95)
MDF7-14D-2.54DSA(95)
Περιγραφή: CONN RCPT 14POS DBL STR TH TIN
Κατεβάστε:
MDF7-13S-2.54DSA
MDF7-13S-2.54DSA
Κατεβάστε: MDF7-13S-2.54DSA.pdf
MDF7-13P-2.54DSA(55)
MDF7-13P-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-13P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-13P-2.54DS(55)
MDF7-13P-2.54DS(55)
Κατεβάστε: MDF7-13P-2.54DS(55).pdf
MDF7-13P-2.54DS(56)
MDF7-13P-2.54DS(56)
Κατεβάστε: MDF7-13P-2.54DS(56).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών