MDF7-11P-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-11P-2.54DSA(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 11POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: MDF7-11P-2.54DSA(55).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-11P-2.54DSA(55) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 11POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64401 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-11P-2.54DSA(55).pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Brass Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος 250V
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.118" (3.00mm) Άλλα ονόματα 547-0151-0-55
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 11 Αριθμός Επαφές -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MDF7-11P-2.54DSA(55)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin
Ύψος μόνωσης 0.612" (15.54mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 11 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Περιγραφή CONN HDR 11POS 2.54MM
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.394" (10.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 39µin (1.00µm) Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Τύπος υποδοχής Header Πραγματική διάμετρος Black
Σχετικά προϊόντα
MDF7-11S-2.54DSA
MDF7-11S-2.54DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 11POS SINGLE TIN
Σε απόθεμα: 5835 pcs
Κατεβάστε: MDF7-11S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-10S-2.54DSA
MDF7-10S-2.54DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 10POS SINGLE TIN
Σε απόθεμα: 4213 pcs
Κατεβάστε: MDF7-10S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-11S-2.54DSA(56)
MDF7-11S-2.54DSA(56)
Κατεβάστε: MDF7-11S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-11S-2.54DSA(55)
MDF7-11S-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-11S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-11P-2.54DS(55)
MDF7-11P-2.54DS(55)
Κατεβάστε: MDF7-11P-2.54DS(55).pdf
MDF7-12D-2.54DSA
MDF7-12D-2.54DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 12POS DOUBLE GOLD
Κατεβάστε: MDF7-12D-2.54DSA.pdf
MDF7-11P-2.54DS(56)
MDF7-11P-2.54DS(56)
Κατεβάστε: MDF7-11P-2.54DS(56).pdf
MDF7-12D-2.54DSA(55)
MDF7-12D-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-12D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-10S-2.54DSA(56)
MDF7-10S-2.54DSA(56)
Κατεβάστε: MDF7-10S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-11P-2.54DSA(01)
MDF7-11P-2.54DSA(01)
Κατεβάστε: MDF7-11P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-11S-2.54DSA(32)
MDF7-11S-2.54DSA(32)