MDF6-8DP-3.5DSA(05)
HiroseHirose
MDF6-8DP-3.5DSA(05) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 8POS 3.5MM DIP
Φύλλα δεδομένων: MDF6-8DP-3.5DSA(05).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF6-8DP-3.5DSA(05) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 8POS 3.5MM DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103083 pcs Φύλλο δεδομένων MDF6-8DP-3.5DSA(05).pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά MDF6 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.197" (5.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H124182
MDF6-8DP-3.5DSA(05)-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 8
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.512" (13.00mm)
Χρώμα μόνωσης White Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 8 position 0.138" (3.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.138" (3.50mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.220" (5.59mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin-Copper Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF6-8DP-3.5DS(05)
MDF6-8DP-3.5DS(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 8POS 3.5MM
Σε απόθεμα: 74575 pcs
Κατεβάστε: MDF6-8DP-3.5DS(05).pdf
RFQ
MDF6-4DS-3.5C
MDF6-4DS-3.5C
Περιγραφή: CONN SOCKET 4POS 3.5MM CRIMP