MDF51-2P-12DSA(20)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος MDF51 HDR 2POS T/H
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF51-2P-12DSA(20) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή MDF51 HDR 2POS T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5874 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 3000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά MDF51 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.472" (12.00mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 547-2002-1-20
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.266" (6.76mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 2 position 0.472" (12.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Blade
Επικοινωνήστε με το σχήμα Rectangular Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.110" (2.79mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -