LF10WBRB-12P
HiroseHirose
LF10WBRB-12P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: LF10WBRB-12P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LF10WBRB-12P
Αριθμός εξαρτήματος LF10WBRB-12P Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9147 pcs Φύλλο δεδομένων LF10WBRB-12P.pdf
Αξιολόγηση τάσης 30VAC, 42VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10 Shell Material Zinc Alloy
Shell Finish Nickel Σειρά LF
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα HR1947
LF10WBRB12P
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Προστασία Ingress IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy