LF10WBR-4P(03)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN
Φύλλα δεδομένων: LF10WBR-4P(03).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LF10WBR-4P(03) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5812 pcs Φύλλο δεδομένων LF10WBR-4P(03).pdf
Τάση - Ονομαστική 125VAC/DC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά IP68 - Dust Tight, Waterproof
Λήξη Solder Cup Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Zinc Alloy, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά LF
Κατάσταση RoHS Tray Άλλα ονόματα 136-1005-8-03
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 4
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LF10WBR-4P(03)
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 10 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Περιγραφή CONN RCPT 4POS PNL MNT PIN
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό Keyed Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LF10WBR-4S
LF10WBR-4S
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER
Σε απόθεμα: 12914 pcs
Κατεβάστε: LF10WBR-4S.pdf
RFQ
LF10WBR-12S
LF10WBR-12S
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR