LF10WBP-4S(03)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: LF10WBP-4S(03).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LF10WBP-4S(03) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4136 pcs Φύλλο δεδομένων LF10WBP-4S(03).pdf
Αξιολόγηση τάσης 125VAC/DC Λήξη Solder Cup
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10 Shell Material Zinc Alloy
Shell Finish Chrome Σειρά LF
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Εισαγάγετε υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS) Προστασία Ingress IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Χαρακτηριστικά Backshell, Clamp, Coupling Nut, Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 10A