LF10WBP-12P(01)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LF10WBP-12P(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4628 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 136-0008-0-01
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LF10WBLP-12SA
LF10WBLP-12SA
Περιγραφή: CONNECTOR
Σε απόθεμα: 5273 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
LF10WBJ-4S
LF10WBJ-4S
Περιγραφή: CONN JACK FMALE 4POS GOLD SOLDER
Κατεβάστε: LF10WBJ-4S.pdf
RFQ
LF10WBLP-12SA(31)
LF10WBLP-12SA(31)
Κατεβάστε: LF10WBLP-12SA(31).pdf
LF10WBP-12P(05)
LF10WBP-12P(05)
Κατεβάστε:
LF10WBP-12P(32)
LF10WBP-12P(32)
LF10WBLP-12PA
LF10WBLP-12PA
LF10WBP-12P(06)
LF10WBP-12P(06)
LF10WBP-12P(11)
LF10WBP-12P(11)
LF10WBP-12P
LF10WBP-12P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 12POS GOLD SOLDER
Κατεβάστε: LF10WBP-12P.pdf
LF10WBP-12P(31)
LF10WBP-12P(31)
Κατεβάστε: LF10WBP-12P(31).pdf
LF10WBP-12P(02)
LF10WBP-12P(02)
LF10WBLP-12PA(31)
LF10WBLP-12PA(31)
Κατεβάστε: LF10WBLP-12PA(31).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών