IT3-200P-30H(04)
HiroseHirose
IT3-200P-30H(04) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN INTERPOSER 200POS 30MM
Φύλλα δεδομένων: IT3-200P-30H(04).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IT3-200P-30H(04) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN INTERPOSER 200POS 30MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2327 pcs Φύλλο δεδομένων IT3-200P-30H(04).pdf
Σειρά IT3 Πίσσα 0.069" (1.75mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 636-0180-3-04
Αριθμός σειρών 40 Αριθμός θέσεων 200
τοποθέτηση Τύπος Stacking Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 15mm ~ 40mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά Locking
Λεπτομερής περιγραφή 200 Position Connector Interposer Stacking Επικοινωνία Τέλος Πάχος -