IT1-168S-SV(25)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 168POS HISPEED STR SMD
Φύλλα δεδομένων: IT1-168S-SV(25).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IT1-168S-SV(25) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 168POS HISPEED STR SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11168 pcs Φύλλο δεδομένων IT1-168S-SV(25).pdf
Σειρά IT1 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 641-0002-0-25
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 168
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.236" (6.00mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 168 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IT1-252P/44-23H
IT1-252P/44-23H
Περιγραφή: TRANSITION MODULE 252POS DUAL
Σε απόθεμα: 5366 pcs
Κατεβάστε: IT1-252P/44-23H.pdf
RFQ
IT1-168S-SV(26)
IT1-168S-SV(26)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Σε απόθεμα: 8182 pcs
Κατεβάστε: IT1-168S-SV(26).pdf
RFQ
IT1-168S-SV
IT1-168S-SV