HS25JE-10(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HS25JE-10(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN JACK 10POS CABLE PIN
Φύλλα δεδομένων: HS25JE-10(71).pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HS25JE-10(71)
Αριθμός εξαρτήματος HS25JE-10(71) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN JACK 10POS CABLE PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5710 pcs Φύλλο δεδομένων HS25JE-10(71).pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Cup Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Copper Alloy, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά HS
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα H122801
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HS25JE-10(71) Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25
Χαρακτηριστικά Cable Clamp Διευρυμένη περιγραφή 10 Position Circular Connector Jack, Male Pins Solder Cup Nickel
Περιγραφή CONN JACK 10POS CABLE PIN τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Push-Pull Επικοινωνία Υλικό Keyed
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Nickel Τύπος υποδοχής Jack, Male Pins
καλώδιο Διάμετρος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HS25P-5(71)
HS25P-5(71)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN PLUG 5POS CABLE SKT
Σε απόθεμα: 7192 pcs
Κατεβάστε: HS25P-5(71).pdf
RFQ
HS25P-2(71)
HS25P-2(71)
Περιγραφή: CONN PLUG 2POS CABLE SKT
Σε απόθεμα: 6006 pcs
Κατεβάστε: HS25P-2(71).pdf
RFQ
HS25F-75-SS-500-ABC-28V/V-SCS60
Κατασκευαστές: BEI Sensors
Περιγραφή: ROTARY ENCODER OPTICAL 500PPR
Σε απόθεμα: 191 pcs
Κατεβάστε: HS25F-75-SS-500-ABC-28V/V-SCS60.pdf
HS25P-3(71)
HS25P-3(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER CUP