HR34B-12WLPD-10SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG 10POS CBL R/A SKT
Φύλλα δεδομένων: HR34B-12WLPD-10SC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HR34B-12WLPD-10SC Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HSG PLUG 10POS CBL R/A SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5675 pcs Φύλλο δεδομένων HR34B-12WLPD-10SC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG - Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά IP67/68 - Dust Tight, Waterproof Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Zinc Alloy
Σειρά HR34B Κατάσταση RoHS Tray
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Black Άλλα ονόματα 134-0041-3-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 10
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HR34B-12WLPD-10SC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 12 Εισαγάγετε υλικό Zinc Alloy, Black Chrome
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief
Διευρυμένη περιγραφή 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable, Strain Relief Περιγραφή CONN HSG PLUG 10POS CBL R/A SKT
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 0.748" (19.00mm)
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Chrome Επικοινωνήστε με το σχήμα Polyphenylene Sulfide (PPS)
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Τύπος υποδοχής Plug Housing
Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HR34B-12WLPD-4S-X
HR34B-12WLPD-4S-X
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 5437 pcs
Κατεβάστε: HR34B-12WLPD-4S-X.pdf
RFQ
HR3350810000G
HR3350810000G
Κατασκευαστές: Anytek (Amphenol Anytek)
Περιγραφή: 762 TB SP CL INTERLACE/T
Σε απόθεμα: 19907 pcs
Κατεβάστε: HR3350810000G.pdf
RFQ
HR34B-12WLPD-10S
HR34B-12WLPD-10S
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP