| Αριθμός εξαρτήματος | HR25A-9R-16P | Κατασκευαστής | Hirose |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN RCPT MALE 16POS GOLD SOLDER | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3701 pcs | Φύλλο δεδομένων | HR25A-9R-16P.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | 30VAC, 42VDC | Λήξη | Solder Cup |
| θωράκιση | - | Shell Μέγεθος, MIL | - |
| Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 9 | Shell Material | Zinc Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Σειρά | HR25A |
| Συσκευασία | Bulk | Αλλα ονόματα | *HR25A-9R-16P HR1856 HR25A9R16P |
| Προσανατολισμός | Keyed | Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C ~ 85°C |
| Αριθμός θέσεων | 16 | τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 12 Weeks |
| Προστασία Ingress | - | Χαρακτηριστικά | - |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull | Λεπτομερής περιγραφή | 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 1A | Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze |