HR25-9TJ-12SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR25-9TJ-12SC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN JACK 12POS FMALE CRIMP
Φύλλα δεδομένων: HR25-9TJ-12SC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HR25-9TJ-12SC
Αριθμός εξαρτήματος HR25-9TJ-12SC Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN JACK 12POS FMALE CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5926 pcs Φύλλο δεδομένων HR25-9TJ-12SC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG - Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Zinc Alloy
Σειρά HR25 Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα *HR25-9TJ-12SC
HR763
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 12
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HR25-9TJ-12SC Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 9
Εισαγάγετε υλικό - περιλαμβάνει -
Χαρακτηριστικά Backshell, Cable Clamp, Strain Relief Διευρυμένη περιγραφή 12 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Περιγραφή CONN JACK 12POS FMALE CRIMP Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Threaded