HR212-10P-8PC(01)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 8POS VERT CRIMP TIN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HR212-10P-8PC(01) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN PLUG 8POS VERT CRIMP TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3962 pcs Φύλλο δεδομένων
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 1.0mm Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Zinc Alloy
Σειρά HR212 Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα *HR212-10P-8PC(01)
HR466
Θερμοκρασία λειτουργίας -15°C ~ 60°C Αριθμός θέσεων 8
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HR212-10P-8PC(01) Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 10
Εισαγάγετε υλικό - περιλαμβάνει -
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief Διευρυμένη περιγραφή 8 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Strain Relief
Περιγραφή CONN PLUG 8POS VERT CRIMP TIN Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Push-Pull
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Nickel
Επικοινωνήστε με το σχήμα Polybutylene Terephthalate (PBT) Επικοινωνία Υλικό Keyed
Τύπος υποδοχής Plug Housing Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HR212-10P-8PC(71)
HR212-10P-8PC(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG HSNG MALE 8POS INLINE
Σε απόθεμα: 15803 pcs
Κατεβάστε: HR212-10P-8PC(71).pdf
RFQ
HR212-10P-8PC
HR212-10P-8PC
Κατεβάστε:
RFQ
HR212-10P8PSAT3042(71)
HR212-10P8PSAT3042(71)
Περιγραφή: CABLE CONNECTOR
Κατεβάστε:
HR212-10P8PCAC300A(71)
HR212-10P8PCAC300A(71)
Περιγραφή: CABLE CONNECTOR
HR212-10P-8P(72)
HR212-10P-8P(72)
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 8POS TIN SOLDER
Κατεβάστε: HR212-10P-8P(72).pdf
HR212-10P-8PC(72)
HR212-10P-8PC(72)
Κατεβάστε: HR212-10P-8PC(72).pdf
HR212-10P-8P(71)
HR212-10P-8P(71)
Κατεβάστε: HR212-10P-8P(71).pdf
HR212-10P-8P(74)
HR212-10P-8P(74)
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 8POS GOLD SOLDER
Κατεβάστε: HR212-10P-8P(74).pdf
HR212-10P-8P(03)
HR212-10P-8P(03)
HR212-10P-8P(73)
HR212-10P-8P(73)
Κατεβάστε: HR212-10P-8P(73).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών