HR212-10P-5PC(71)
HiroseHirose
HR212-10P-5PC(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 5POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: HR212-10P-5PC(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HR212-10P-5PC(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 5POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12749 pcs Φύλλο δεδομένων HR212-10P-5PC(71).pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10
Shell Material Zinc Alloy Shell Finish Nickel
Σειρά HR212 Συσκευασία Bulk
HR1235
Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -15°C ~ 60°C Αριθμός θέσεων 5
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief
στερέωσης Τύπος Snap-In Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Strain Relief
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 1.0mm
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HR212-10P-8P(02)
HR212-10P-8P(02)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 8POS TIN SOLDER
Σε απόθεμα: 5046 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
HR212-10P-8P(03)
HR212-10P-8P(03)