HR12-10R-5SC(71)
HiroseHirose
HR12-10R-5SC(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: HR12-10R-5SC(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HR12-10R-5SC(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT HSNG FMALE 5POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39164 pcs Φύλλο δεδομένων HR12-10R-5SC(71).pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 10
Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT) Shell Finish -
Σειρά HR12 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 112-0501-4-71
H124048
HR12-10R-5SC(71)-ND
Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -15°C ~ 60°C Αριθμός θέσεων 5
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Rear Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Ground
στερέωσης Τύπος Snap-In Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 1.0mm