HR10G-7R-4SC(73)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT
Φύλλα δεδομένων: 1.HR10G-7R-4SC(73).pdf2.HR10G-7R-4SC(73).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HR10G-7R-4SC(73) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12389 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HR10G-7R-4SC(73).pdf2.HR10G-7R-4SC(73).pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 7
Shell Material Zinc Alloy Shell Finish Nickel
Σειρά HR10G Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 110-1701-6-73 Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 4
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Rear Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress - περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης -
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 1.0mm