HR10A-7J-6SC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10A-7J-6SC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HR10A JACK 6POS FEMALE
Φύλλα δεδομένων: HR10A-7J-6SC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HR10A-7J-6SC
Αριθμός εξαρτήματος HR10A-7J-6SC Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HR10A JACK 6POS FEMALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3973 pcs Φύλλο δεδομένων HR10A-7J-6SC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 1.0mm Χρήση Unshielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Τύπος For Female Sockets
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Zinc Alloy
Σειρά HR10A Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Silver Άλλα ονόματα *HR10A-7J-6SC
HR338
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 6
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HR10A-7J-6SC Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 7
Εισαγάγετε υλικό - περιλαμβάνει -
Χαρακτηριστικά Backshell, Cable Clamp, Strain Relief Διευρυμένη περιγραφή 6 Position Circular Connector Jack Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Strain Relief
Περιγραφή CONN HR10A JACK 6POS FEMALE Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Push-Pull
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση - Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης Nickel
Επικοινωνήστε με το σχήμα Polybutylene Terephthalate (PBT) Επικοινωνία Υλικό Keyed
Τύπος υποδοχής Jack Housing Υλικό σώματος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HR10A-7P-4P(74)
HR10A-7P-4P(74)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 8706 pcs
Κατεβάστε: HR10A-7P-4P(74).pdf
RFQ
HR10A-7J-6SC(73)
HR10A-7J-6SC(73)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HSG JACK 6POS INLINE SKT
Σε απόθεμα: 9014 pcs
Κατεβάστε: HR10A-7J-6SC(73).pdf
RFQ
HR10A-7J-6S(01)
HR10A-7J-6S(01)
Περιγραφή: CONN JACK FMALE 6POS SOLDER CUP
Κατεβάστε: HR10A-7J-6S(01).pdf
HR10A-7J-6S(77)
HR10A-7J-6S(77)
Κατεβάστε: HR10A-7J-6S(77).pdf
HR10A-7P-4P
HR10A-7P-4P
Περιγραφή: 4 CONTACT PLUG W/PIN INSERT
Κατεβάστε: HR10A-7P-4P.pdf
HR10A-7J-6PC
HR10A-7J-6PC
Περιγραφή: CONN HR10A JACK 6POS MALE
Κατεβάστε:
HR10A-7P-4P(01)
HR10A-7P-4P(01)
Κατεβάστε: HR10A-7P-4P(01).pdf
HR10A-7J-6S(74)
HR10A-7J-6S(74)
Κατεβάστε: HR10A-7J-6S(74).pdf
HR10A-7P-4P(73)
HR10A-7P-4P(73)
Κατεβάστε: HR10A-7P-4P(73).pdf
HR10A-7J-6S
HR10A-7J-6S
Περιγραφή: 6 CONT. JACK W/SOCKET INSERT
Κατεβάστε: HR10A-7J-6S.pdf
HR10A-7P-4PC
HR10A-7P-4PC
Περιγραφή: CONN HR10A PLUG 4POS MALE
Κατεβάστε: HR10A-7P-4PC.pdf
HR10A-7J-6S(73)
HR10A-7J-6S(73)
Κατεβάστε: HR10A-7J-6S(73).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών