HR10-10P-12P
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
HR10-10P-12P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος PLUG W/PIN INSERT (12 CONTACT)
Φύλλα δεδομένων: HR10-10P-12P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HR10-10P-12P
Αριθμός εξαρτήματος HR10-10P-12P Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Διαθέσιμη ποσότητα 4951 pcs Φύλλο δεδομένων HR10-10P-12P.pdf
Τάση - Ονομαστική 100VAC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Brass and Zinc, Nickel Plated
Shell Υλικό, Finish - Σειρά HR10
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα *HR10-10P-12P
HR102
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή HR10-10P-12P Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 10
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Gold
Περιγραφή PLUG W/PIN INSERT (12 CONTACT) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A