HNC2-2.5S-7
HiroseHirose
HNC2-2.5S-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 2.5MM 7POS CRIMP
Φύλλα δεδομένων: HNC2-2.5S-7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HNC2-2.5S-7
Αριθμός εξαρτήματος HNC2-2.5S-7 Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 2.5MM 7POS CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 446242 pcs Φύλλο δεδομένων HNC2-2.5S-7.pdf
Σειρά HNC σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H124020
HNC2-2.5S-7-ND
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 7 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket