HIF6B-26PA-1.27DSAL(71)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 26POS 1.27MM
Φύλλα δεδομένων: HIF6B-26PA-1.27DSAL(71).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF6B-26PA-1.27DSAL(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 26POS 1.27MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28200 pcs Φύλλο δεδομένων HIF6B-26PA-1.27DSAL(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF6 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 631-0552-4-71
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.453" (11.50mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 26 position 0.050" (1.27mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.110" (2.79mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.205" (5.21mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)