HIF3MAW-40D-2.54R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος SOCKET, 40 POS
Φύλλα δεδομένων: 1.HIF3MAW-40D-2.54R.pdf2.HIF3MAW-40D-2.54R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3MAW-40D-2.54R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή SOCKET, 40 POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45285 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HIF3MAW-40D-2.54R.pdf2.HIF3MAW-40D-2.54R.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3MAW σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 610-2100-2-00
H125704
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG