HIF3BAF-60PA-2.54DS(71)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 60POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3BAF-60PA-2.54DS(71).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BAF-60PA-2.54DS(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 60POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12354 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BAF-60PA-2.54DS(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF3B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 610-0240-0-71
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.335" (8.51mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot, Mounting Flange στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 60 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)