HIF3BA-64PD-2.54R-MC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 64POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3BA-64PD-2.54R-MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BA-64PD-2.54R-MC Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 64POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4637 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BA-64PD-2.54R-MC.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3B σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 64
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή 64 Position Rectangular Header Connector IDC Gold 28 AWG Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header Χρώμα Black
καλώδιο Καταγγελία IDC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HIF3BA-6D-2.54R
HIF3BA-6D-2.54R
Περιγραφή: CONN SOCKET 6POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 19429 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-6D-2.54R.pdf
RFQ
HIF3BA-64PA-2.54DS(71)
HIF3BA-64PA-2.54DS(71)