HIF3BA-50PD-2.54R-MC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 50POS 2.54MM DUAL
Φύλλα δεδομένων: HIF3BA-50PD-2.54R-MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BA-50PD-2.54R-MC Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 50POS 2.54MM DUAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6534 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BA-50PD-2.54R-MC.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3B σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Rectangular Header Connector IDC Gold 28 AWG Επικοινωνία Τύπος Male Pin