| Αριθμός εξαρτήματος | HIF3BA-34P-2.54W | Κατασκευαστής | Hirose |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN HDR 34POS 2.54MM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 11724 pcs | Φύλλο δεδομένων | HIF3BA-34P-2.54W.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | 200V | Λήξη | Wire Wrap |
| Στυλ | Board to Cable/Wire | Περιβάλλει | Shrouded - 4 Wall |
| Σειρά | HIF3B | Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.100" (2.54mm) | Συσκευασία | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | 1.043" (26.50mm) | Αλλα ονόματα | 610-0498-0-00 H123737 HIF3BA-34P-2.54W-ND |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 85°C | Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All | Αριθμός θέσεων | 34 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Ύψος μόνωσης | 0.701" (17.80mm) |
| Χρώμα μόνωσης | Black | Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | Keying Slot | στερέωσης Τύπος | Latch Lock/Eject Hooks |
| Λεπτομερής περιγραφή | Connector Header Through Hole 34 position 0.100" (2.54mm) | τρέχουσα Αξιολόγηση | 1A |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin | Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Brass | Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.516" (13.10mm) |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.236" (6.00mm) | Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |