HIF3BA-30PD-2.54R-MC
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 30POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3BA-30PD-2.54R-MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BA-30PD-2.54R-MC Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 30POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8182 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BA-30PD-2.54R-MC.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3B σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 611-0035-8-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Rectangular Header Connector IDC Gold 28 AWG
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Header
Χρώμα Black καλώδιο Καταγγελία IDC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HIF3BA-34D-2.54R
HIF3BA-34D-2.54R
Περιγραφή: CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL
Σε απόθεμα: 24892 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-34D-2.54R.pdf
RFQ
HIF3BA-34D-2.54R(11)
HIF3BA-34D-2.54R(11)