HIF3BA-30PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(75)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 30POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 16571 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-30PA-2.54DSA(75).pdf
RFQ
HIF3BA-30P-2.54PFA-2(71)
HIF3BA-30P-2.54PFA-2(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 16568 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-30P-2.54PFA-2(71).pdf
RFQ
HIF3BA-30PA-2.54DS(71)
HIF3BA-30PA-2.54DS(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 30POS 2.54MM
Κατεβάστε: HIF3BA-30PA-2.54DS(71).pdf
HIF3BA-30D-2.54R(11)
HIF3BA-30D-2.54R(11)
Περιγραφή: CONN HOUSING 30POS 2.54MM DUAL
Κατεβάστε: HIF3BA-30D-2.54R(11).pdf
HIF3BA-30P-2.54W
HIF3BA-30P-2.54W
Κατεβάστε: HIF3BA-30P-2.54W.pdf
HIF3BA-30PA-2.54DS(75)
HIF3BA-30PA-2.54DS(75)
Περιγραφή: CONNECTOR 30 PIN
Κατεβάστε: HIF3BA-30PA-2.54DS(75).pdf
HIF3BA-30D-2.54R(05)
HIF3BA-30D-2.54R(05)
Κατεβάστε: HIF3BA-30D-2.54R(05).pdf
HIF3BA-30PA-2.54DSA(88)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(88)
Κατεβάστε: HIF3BA-30PA-2.54DSA(88).pdf
HIF3BA-30D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-30D-2.54R-CL(71)
Κατεβάστε: HIF3BA-30D-2.54R-CL(71).pdf
HIF3BA-30PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(72)
Κατεβάστε: HIF3BA-30PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3BA-30PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-30PA-2.54DSA(71)
Κατεβάστε: HIF3BA-30PA-2.54DSA(71).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών