HIF3BA-20D-2.54R
HiroseHirose
HIF3BA-20D-2.54R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HOUSING 20POS 2.54MM DUAL
Φύλλα δεδομένων: HIF3BA-20D-2.54R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BA-20D-2.54R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HOUSING 20POS 2.54MM DUAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36016 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BA-20D-2.54R.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3B σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H125737
HIF3BA-20D-2.54R-ND
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Socket
Χρώμα Black καλώδιο Καταγγελία IDC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HIF3BA-20D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-20D-2.54R-CL(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN SOCKET 20POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 18424 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-20D-2.54R-CL(71).pdf
RFQ
HIF3BA-20D-2.54R(05)
HIF3BA-20D-2.54R(05)
Σε απόθεμα: 22481 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-20D-2.54R(05).pdf
RFQ
HIF3BA-20P-2.54W(88)
HIF3BA-20P-2.54W(88)
Περιγραφή: CONN HDR 20POS 2.54MM
Κατεβάστε: HIF3BA-20P-2.54W(88).pdf
HIF3BA-20D-2.54R(11)
HIF3BA-20D-2.54R(11)