HIF3BA-10P-2.54W
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 10POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3BA-10P-2.54W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BA-10P-2.54W Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 10POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17151 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BA-10P-2.54W.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Wire Wrap
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF3B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 1.043" (26.50mm) Αλλα ονόματα 610-0503-8-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.701" (17.80mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.516" (13.10mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -