HIF3B-60D-2.54R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 60POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3B-60D-2.54R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3B-60D-2.54R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 60POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9762 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3B-60D-2.54R.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3B σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 610-0010-0-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG