HIF3B-14D-2.54R
HiroseHirose
HIF3B-14D-2.54R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 14POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3B-14D-2.54R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
140 pcs
280 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3B-14D-2.54R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 14POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31734 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3B-14D-2.54R.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3B σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 610-0002-2-00
H123710
HIF3B-14D-2.54R-ND
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 14 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG