HIF3-60P-2.54DSA(04)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 60POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3-60P-2.54DSA(04).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3-60P-2.54DSA(04) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 60POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6200 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3-60P-2.54DSA(04).pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 562-0052-1-04
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων -
Ύψος μόνωσης - Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Mounting Flange
στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 60 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm)