HIF2B-40D-2.54RB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HOUSING 40POS 2.54MM DUAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF2B-40D-2.54RB Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HOUSING 40POS 2.54MM DUAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9954 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Σειρά HIF2B
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC Through Hole
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Ribbon Cable, DIP Header Χρώμα Black
καλώδιο Καταγγελία IDC Διάταξη καλωδίου 0.050" (1.27mm)
Πίσω όψη πλατφόρμας 0.100" (2.54mm)