HIF2B-14D-2.54RB
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HOUSING 14POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF2B-14D-2.54RB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF2B-14D-2.54RB Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HOUSING 14POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4900 pcs Φύλλο δεδομένων HIF2B-14D-2.54RB.pdf
Gauge Wire - Σειρά HIF2B
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 561-0098-6-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Ribbon Cable, DIP Header
Χρώμα Black καλώδιο Καταγγελία IDC
Διάταξη καλωδίου 0.050" (1.27mm) Πίσω όψη πλατφόρμας 0.100" (2.54mm)