GT8B-14DS-2C
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN F HOUSING 14POS
Φύλλα δεδομένων: GT8B-14DS-2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GT8B-14DS-2C
Αριθμός εξαρτήματος GT8B-14DS-2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN F HOUSING 14POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78426 pcs Φύλλο δεδομένων GT8B-14DS-2C.pdf
Σειρά GT8B σειρά Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Πίσσα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 758-0025-6-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 14 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Friction Lock
Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.079" (2.00mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket