GT25-24DP-2.2V(01)
HiroseHirose
GT25-24DP-2.2V(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN 24POS PCB
Φύλλα δεδομένων: 1.GT25-24DP-2.2V(01).pdf2.GT25-24DP-2.2V(01).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GT25-24DP-2.2V(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN 24POS PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50678 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GT25-24DP-2.2V(01).pdf2.GT25-24DP-2.2V(01).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά GT25 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.118" (3.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.087" (2.20mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H122655
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyphenylene Sulfide (PPS) Ύψος μόνωσης 0.740" (18.80mm)
Χρώμα μόνωσης Gray Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 24 position 0.087" (2.20mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.055" (1.40mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.220" (5.59mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -