GT11-8DS-2.8C
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN F INSULATOR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GT11-8DS-2.8C
Αριθμός εξαρτήματος GT11-8DS-2.8C Κατασκευαστής Hirose
Διαθέσιμη ποσότητα 90232 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά GT11 σειρά Απόσταση 0.161" (4.10mm)
Πίσσα 0.110" (2.80mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 761-0014-2-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 8 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Rectangular Housing Connector Insulator 0.110" (2.80mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket