FX8-100S-SV(22)
HiroseHirose
FX8-100S-SV(22) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 100POS .6MM GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX8-100S-SV(22).pdf2.FX8-100S-SV(22).pdf3.FX8-100S-SV(22).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX8-100S-SV(22) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 100POS .6MM GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX8 Πίσσα 0.024" (0.60mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα FX8-100S-SV(22)CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 100
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 3mm, 4mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.089" (2.26mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX8-120P-SV(91)
FX8-120P-SV(91)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 120POS .6MM GOLD SMD
Σε απόθεμα: 37128 pcs
Κατεβάστε: FX8-120P-SV(91).pdf
RFQ
FX8-100S-SV
FX8-100S-SV
Σε απόθεμα: 34364 pcs
Κατεβάστε: FX8-100S-SV.pdf
RFQ
FX8-100P-SV1(91)
FX8-100P-SV1(91)
Περιγραφή: CONN HEADER 100POS .6MM GOLD SMD
Κατεβάστε: FX8-100P-SV1(91).pdf
FX8-120P-SV(92)
FX8-120P-SV(92)
Κατεβάστε: FX8-120P-SV(92).pdf
FX8-100P-SV1(92)
FX8-100P-SV1(92)
Κατεβάστε: FX8-100P-SV1(92).pdf
FX8-120P-SV
FX8-120P-SV
Κατεβάστε: FX8-120P-SV.pdf
FX8-120P-SV(21)
FX8-120P-SV(21)
Κατεβάστε: FX8-120P-SV(21).pdf
FX8-120P-SV(71)
FX8-120P-SV(71)
Κατεβάστε: FX8-120P-SV(71).pdf
FX8-100P-SV1(71)
FX8-100P-SV1(71)
Κατεβάστε: FX8-100P-SV1(71).pdf
FX8-100S-SV(23)
FX8-100S-SV(23)
Κατεβάστε: FX8-100S-SV(23).pdf
FX8-100S-SV(21)
FX8-100S-SV(21)
Κατεβάστε: FX8-100S-SV(21).pdf
FX8-100P-SV1(93)
FX8-100P-SV1(93)
Κατεβάστε: FX8-100P-SV1(93).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών