FX6-60P-0.8SV
HiroseHirose
FX6-60P-0.8SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 60POS .8MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: FX6-60P-0.8SV.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FX6-60P-0.8SV
Αριθμός εξαρτήματος FX6-60P-0.8SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 60POS .8MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6012 pcs Φύλλο δεδομένων FX6-60P-0.8SV.pdf
Σειρά FX6 Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα *FX6-60P-0.8SV
H2411
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm, 7mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.197" (5.00mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Σχετικά προϊόντα
FX6-50S-0.8SV(93)
FX6-50S-0.8SV(93)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 50POS .8MM W/BOSS
Σε απόθεμα: 46659 pcs
Κατεβάστε: FX6-50S-0.8SV(93).pdf
RFQ
FX6-60P-0.8SV1(71)
FX6-60P-0.8SV1(71)
Σε απόθεμα: 38484 pcs
Κατεβάστε: FX6-60P-0.8SV1(71).pdf
RFQ
FX6-50S-0.8SV2(93)
FX6-50S-0.8SV2(93)
Κατεβάστε: FX6-50S-0.8SV2(93).pdf
FX6-60P-0.8SV1(92)
FX6-60P-0.8SV1(92)
Κατεβάστε: FX6-60P-0.8SV1(92).pdf
FX6-50S-0.8SV2
FX6-50S-0.8SV2
Κατεβάστε: FX6-50S-0.8SV2.pdf
FX6-60P-0.8SV(93)
FX6-60P-0.8SV(93)
Κατεβάστε: FX6-60P-0.8SV(93).pdf
FX6-60P-0.8SV(71)
FX6-60P-0.8SV(71)
Κατεβάστε: FX6-60P-0.8SV(71).pdf
FX6-50S-0.8SV2(71)
FX6-50S-0.8SV2(71)
Κατεβάστε: FX6-50S-0.8SV2(71).pdf
FX6-50S-0.8SV(91)
FX6-50S-0.8SV(91)
Κατεβάστε: FX6-50S-0.8SV(91).pdf
FX6-60P-0.8SV(92)
FX6-60P-0.8SV(92)
Κατεβάστε: FX6-60P-0.8SV(92).pdf
FX6-60P-0.8SV1
FX6-60P-0.8SV1
Κατεβάστε: FX6-60P-0.8SV1.pdf
FX6-50S-0.8SV(71)
FX6-50S-0.8SV(71)
Κατεβάστε: FX6-50S-0.8SV(71).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών