FX6-40P-0.8SV2
HiroseHirose
FX6-40P-0.8SV2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS .8MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: FX6-40P-0.8SV2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX6-40P-0.8SV2 Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 40POS .8MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4176 pcs Φύλλο δεδομένων FX6-40P-0.8SV2.pdf
Σειρά FX6 Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα *FX6-40P-0.8SV2
H2421
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7mm, 9mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.275" (6.99mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Σχετικά προϊόντα
FX6-40P-0.8SV(92)
FX6-40P-0.8SV(92)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 58141 pcs
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV(92).pdf
RFQ
FX6-40P-0.8SV2(71)
FX6-40P-0.8SV2(71)
Σε απόθεμα: 42856 pcs
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV2(71).pdf
RFQ
FX6-40P-0.8SV2(91)
FX6-40P-0.8SV2(91)
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV2(91).pdf
FX6-40P-0.8SV1(92)
FX6-40P-0.8SV1(92)
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV1(92).pdf
FX6-40P-0.8SV(71)
FX6-40P-0.8SV(71)
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV(71).pdf
FX6-40S-0.8SV
FX6-40S-0.8SV
Περιγραφή: CONN RECEPT 40POS .8MM W/BOSS
Κατεβάστε: FX6-40S-0.8SV.pdf
FX6-40P-0.8SV2(93)
FX6-40P-0.8SV2(93)
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV2(93).pdf
FX6-40S-0.8SV(71)
FX6-40S-0.8SV(71)
Κατεβάστε: FX6-40S-0.8SV(71).pdf
FX6-40P-0.8SV1(93)
FX6-40P-0.8SV1(93)
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV1(93).pdf
FX6-40P-0.8SV1(71)
FX6-40P-0.8SV1(71)
Κατεβάστε: FX6-40P-0.8SV1(71).pdf
FX6-40S-0.8SV2
FX6-40S-0.8SV2