FX30A-2S-3.81DS
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 2POS PCB
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX30A-2S-3.81DS Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 2POS PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23619 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά FunctionMax™ FX30A
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.150" (3.81mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 570-2500-6-00
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων - Ύψος μόνωσης 0.433" (11.00mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Board Lock στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Receptacle Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole, Right Angle Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 16A