FX2C2-52S-1.27DSA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT VERT 52POS 1.27MM
Φύλλα δεδομένων: FX2C2-52S-1.27DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX2C2-52S-1.27DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT VERT 52POS 1.27MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4141 pcs Φύλλο δεδομένων FX2C2-52S-1.27DSA.pdf
H4400
Λεπτομερής περιγραφή Position Connector
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX2C2-52P-1.27DSA(71)
FX2C2-52P-1.27DSA(71)
Περιγραφή: CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM
Σε απόθεμα: 24207 pcs
Κατεβάστε: FX2C2-52P-1.27DSA(71).pdf
RFQ
FX2C2-52P-1.27DSA
FX2C2-52P-1.27DSA
Σε απόθεμα: 4741 pcs
Κατεβάστε: FX2C2-52P-1.27DSA.pdf
RFQ
FX2C2-60P-1.27DSA
FX2C2-60P-1.27DSA
Περιγραφή: CONN HEADER VERT 60POS 1.27MM
Κατεβάστε: FX2C2-60P-1.27DSA.pdf
FX2C2-52S-1.27DSAL(71)
FX2C2-52S-1.27DSAL(71)
Περιγραφή: CONN RECEPT 52POS 1.27MM
Κατεβάστε: FX2C2-52S-1.27DSAL(71).pdf
FX2C2-40S-1.27DSAL(71)
FX2C2-40S-1.27DSAL(71)
Περιγραφή: CONN RECEPT 40POS 1.27MM
Κατεβάστε: FX2C2-40S-1.27DSAL(71).pdf
FX2C2-40S-1.27DSA
FX2C2-40S-1.27DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT VERT 40POS 1.27MM
Κατεβάστε: FX2C2-40S-1.27DSA.pdf
FX2C2-52S-1.27DSA(71)
FX2C2-52S-1.27DSA(71)