FX2BA-52SA-1.27R
HiroseHirose
FX2BA-52SA-1.27R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 52POS 1.27MM (4PCS)
Φύλλα δεδομένων: 1.FX2BA-52SA-1.27R.pdf2.FX2BA-52SA-1.27R.pdf3.FX2BA-52SA-1.27R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX2BA-52SA-1.27R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 52POS 1.27MM (4PCS) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
H4352
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX2BA-40SA-1.27R
FX2BA-40SA-1.27R
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN SOCKET 40POS 1.27MM (4PCS)
Σε απόθεμα: 16109 pcs
Κατεβάστε: FX2BA-40SA-1.27R.pdf
RFQ
FX2BA-52PA-1.27DSA
FX2BA-52PA-1.27DSA
Περιγραφή: CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM