FX23-20S-0.5SH
HiroseHirose
FX23-20S-0.5SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 0.5MM 20POS SMD RA
Φύλλα δεδομένων: 1.FX23-20S-0.5SH.pdf2.FX23-20S-0.5SH.pdf3.FX23-20S-0.5SH.pdf
25 pcs
84 pcs
168 pcs
252 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX23-20S-0.5SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 0.5MM 20POS SMD RA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX23 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα H125048
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 24 (20 + 4 Power)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.287" (7.30mm)